Composite Calendar

March 2018
Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday
25
vs Benedictine (KS)
@ Missouri Baptist
12:00 PM

at Cumberland (Tenn.)
1:00 PM

at Cumberland (Tenn.)
4:00 PM
26
27
28
at Lourdes (Ohio)
7:00 PM
1
vs NAIA Indoor National Championships

vs NAIA Indoor National Championships
2
vs NAIA Indoor National Championships

vs NAIA Indoor National Championships
3
vs NAIA Indoor National Championships

vs NAIA Indoor National Championships

vs WHAC Championships

vs WHAC Championships

at Lincoln Memorial
1:00 PM

at Thomas (Ga.)
6:00 PM
4
at Benedictine Mesa
12:00 PM

at Thomas (Ga.)
12:00 PM

at Benedictine Mesa
2:00 PM

at Thomas (Ga.)
3:00 PM
5
vs Grace (Ind.)
@ Tucson Invitational Games
1:30 PM

at Tennessee Wesleyan
2:00 PM

vs Presentation (S.D.)
@ Tucson Invitational Games
3:30 PM
6
vs Bethel (Ind.)
@ Vero Beach, Fla.
TBA

vs Fisher
@ Tucson Invitational Games
8:00 AM

vs Olivet Nazarene (Ill.)
@ Tucson Invitational Games
12:00 PM
7
8
vs Indiana Wesleyan
@ Tucson Invitational Games
11:00 AM

vs Saint Francis (Ill.)
@ Lake Wales High School (Lake Wales, Fla.)
12:00 PM

at Westminster (Mo.)
5:00 PM

vs Saint Xavier (Ill.)
@ Tucson Invitational Games
6:00 PM

vs Warner (Fla.)
@ Avon Park's Head Field (Lake Wales, Fla.)
7:30 PM
9
vs Dakota State
@ Tucson Invitational Games
9:00 AM

vs Dakota Wesleyan
@ Tucson Invitational Games
11:00 AM

vs Spring Arbor
@ Warner University (Lake Wales, Fla.)
12:30 PM

at Tennessee Wesleyan
2:00 PM

vs Mount Vernon Nazarene (Ohio)
@ Avon Park's Head Field (Lake Wales, Fla.)
4:30 PM

vs Hiram
@ Olivet, Mich.
6:00 PM

at Olivet
8:00 PM
10
vs TBA
@ Lake Wales, Fla.
TBA

at Adrian
7:00 PM

at Cumberlands (Ky.)
7:00 PM
11
12
13
14
Spring Arbor
4:00 PM

at Lawrence Tech
7:00 PM
15
at Ohio Northern
7:00 PM
16
Campbellsville ( Ky.)
4:00 PM

Judson (Ill.)
8:00 PM
17
Calumet Saint Joseph (Ind.)
12:00 PM

Saint Francis (Ill.)
1:00 PM

Cleary
1:00 PM

at Lawrence Tech
1:00 PM

Ottawa University
2:00 PM

Saint Francis (Ill.)
3:00 PM

Cleary
4:00 PM
18
Cleary
1:00 PM

at Marian (Ind.)
1:00 PM

Cleary
4:00 PM
19
20
21
Ursuline (Ohio)
6:30 PM

Lourdes (Ohio)
7:00 PM
22
at Indiana South Bend
3:30 PM

at Indiana South Bend
5:30 PM
23
24
at Penn State-Behrend
11:00 AM

vs Thiel
@ Penn State-Behrend (Erie, Pa.)
1:00 PM

at Michigan-Dearborn
1:00 PM

at Michigan-Dearborn
4:00 PM

Savannah College of Art and Design
6:00 PM
25
at Calumet Saint Joseph (Ind.)
1:00 PM

at Michigan-Dearborn
1:00 PM

at Calumet Saint Joseph (Ind.)
3:00 PM
26
27
28
at Rochester
3:30 PM

at Rochester
5:30 PM

Lourdes University
7:00 PM
29
at Adrian
4:00 PM

at Aquinas
4:00 PM

at Notre Dame (OH)
4:00 PM

at Adrian
6:00 PM
30
31
vs Davenport Invite

vs Davenport Invite

Cleary University
12:00 PM

at Aquinas
1:00 PM

at Aquinas
4:00 PM